Ar įsirenginėjant naujai, ar atsinaujinate, ar tiesiog kažkas neveikia, pasikvieskite mus atlikti elektros darbus. Padėsime suprojektuoti, atliksime reikiamus darbus, surasime ir pašalinsime gedimus. Tad, susipažinkite kuom galime jums padėti, susisiekite su mumis, užduokite klausimų. Ir tada prie darbų, ar taip?

Atliekame elektros linijų ir instaliacijos, apšvietimo, įžeminimo, elektros įrenginių įrengimo ir eksploatavimo darbus, įvairius elektrinius matavimus. Dirbame visur - gyvenamuose, visuomeniniuose, gamybiniuose pastatuose, lauke ir viduj, žemėje ir virš jos. Visi darbai atliekami griežtai laikantis galiojančių normatyvų ir taisyklių.

Dirbame visada kartu, kad būtų įgyvendinti visi jūsų lūkesčiai. Neapsisprendėte dar ko ištikro jums reikia? Reikalingas patarimas? Nebijokit, padėsim surasti tinkamą sprendimą. Tik paskambint mums.

Mūsų tikslas yra gana paprastas. Mes norime, kad jūs jaustumėtės ramūs ir būtumėte užtikrinti, kad visa kas susije su elektra veiks nepriekaištingai, bus panaudotos kokybiškos medžiagos, o atliktas darbas priedo bus dar ir estetiškas. Tikslas - paprastas, bet ne prastas. Mes mėgstame sau kelti kartelę pakankamai aukštai.