Kas mes esame? Geras klausimas. Mes esame paprasti. Draugiški. Žmogiški. Mėgstame juoktis. Nešiojame džinsus. Ir esame pakankamai profesionalūs, kai kalba eina apie darbinius reikalus. Mes manome, kad liksite patenkinti pažintimi su mumis.

Mes suprantame, kad rytojaus sekmė priklauso nuo pasitikėjimo, kurį kuriame šiandien, tad keletas principų yra kertiniai visai mūsų veiklai.

Išpildyti lūkesčiai.

Lūkesčiai, suformuoti per pirmąją pažintį, vėliau ir išpildomi. Galite būti ramūs, kitus kartus mes aptarnausime jus taip pat, kaip ir pirmąjį, dirbame juk dėl jūsų, o ne dėl savęs. Davę pavyzdį - neatimame jo.

Gera kokybė už gerą kainą.

Aukšti standartai, dėmesys smulkmenoms, nebūtinai pigiausia, bet paprasta ir aiški kainodara. Ir dar, išduosime paslaptį (tik tyliai, tssss...) - žodis nebrangus nebūtinai turi būti tapatinamas su sąvokomis nedėmesingas ar nekokybiškas. Pamatysite.

Ir pabaigai, mūsų darbas yra ne vien tik padaryti tai ko prašote, o padaryti jus patenkintus. Kodėl? Pirma, jūs rekomenduosite mus savo pažystamiems ir draugams. Antra, mums gera kai esate patenkinti.